Понеділок, 26.08.2019, 04:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Охрімовецький НВК


Меню сайту
Наше опитування
Який Ваш улюблений шкільний предмет
Всього відповідей: 147
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода в Україні

Виховна робота

 
 
 
Організація виховної роботи у школі
  Діти – учасники життя, а не сторонні спостерігачі. Вони радіють тому, у чому беруть участь, виявляють винахідливість у праці, бажання взяти на свої плечі важкі справи. Вони наповнені вірою в життя. Без почуття впевненості в собі, власне, немає особистості. Кожна людина повинна чітко знати свої можливості, здібності, чого вона може досягти. І коли є впевненість у своїх силах, легше подолати будь-які перешкоди і труднощі на своєму шляху, дитина не розгубиться у складній ситуації.
  Головною метою організації виховної роботи школи вважаємо набуття соціального досвіду, формування особистісних рис громадянина України, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральності, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної, економічної культури.
   Принципи виховної роботи школи: демократизація і гуманізація; зв'язок виховання з реальним життям; врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів; послідовність, систематичність та єдність виховних впливів.
Структура виховної роботи

Модель учнівського самоврядування

Дитячо-юнацьке об’єднання
«ЮНІСФЕРА»
1. Дитячо-юнацьке об’єднання «ЮНІСФЕРА» регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів:
· Конституції України;
· Законів України «Про освіту», «Про громадські організації», Декларації прав дитини;
· Статуту СПОУ;
· Статуту школи.
2. Основною метою діяльності є:
· Активізація громадянського виховання, починаючи вже з початкових класів, шляхом впровадження в роботу спеціальних програм, розроблених для кожного класу
· Розвиток здібностей і талантів школярів
3. Основні завдання:
· Виховання у дітей активної громадянської позиції, віри в себе, в свої сили
· Усвідомлення своєї ролі у сім’ї, родині, громаді
· Знайомство з минулим України
· Волонтерський рух
· Сприяння реалізації інтересів, можливостей, бажань
Інтелектуальний клуб ""ІНТТАЛ"
«Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, а факел, який потрібно запалити» - саме ці слова Паскаля для нас, організаторів виховного процесу в школі, є найбільш актуальними. А таких «факелів» багато, всі вони абсолютно різні і хто, як не педагог має знайти оту єдину стежину до серця кожної дитини, аби навчання у школі не перетворилося на «надокучливу відбувальщину», і щоб саме школа створила певне середовище, де б свій нерозкритий потенціал могла реалізувати кожна дитина.
Саме з такою метою у нашій школі відділом «Знання» Шкільного парламенту було ініційовано і створено інтелектуальний клуб «ІНТТАЛ» - як об’єднання інтелектуальних, талановитих, творчих.
Клуб «ІНТТАЛ» є добровільним об'єднанням учнівської молоді Охрімовецької загальноосвітньої школи для утвердження культу знань та інтелекту, задоволення потреб у пізнанні ново¬го, отримання знань шляхом власної розумової праці, набуття вмінь і навичок організації ігрової інтелектуальної діяльності. Клуб надає кожному учаснику можливість визначитись із обранням соціально-значимої ролі та спрямувати зусилля на цікавий, змістовний, особистісно і суспільно корисний шлях само¬вдосконалення.
Клуб виступає організатором усіх інтелектуальних змагань у школі, допомагає у проведенні шкільних олімпіад, предметних тижнів. Кожне засідання нашого клубу проводиться у цікавій формі, а саме у вигляді різноманітних інтелектуальних ігор, КВК тощо. Велика увага приділяється участі в «Інтелектуальному марафоні» - предметних тижнях, що проходять відповідно до навчального плану школи.
Мета клубу:
Інтелектуальне зростання школярів, формування самодос¬татньої особистості молодої людини із сформованим почуттям громадянської та соціальної відповідальності, готової до творчої перетворюючої діяльності в суспільстві.
Завдання клубу:
— інтелектуальний і духовний розвиток особистості;
— створення умов для саморозвитку і самовираження особистості;
— набуття вмінь ефективно вирішувати інтелектуальні завдання;
— вдосконалення навичок спостереження, аналізу, логічного мислення, ар¬гументації власних тверджень;
— формування вмінь вільно висловлюватися, толерантно спілкуватися;
— створення системи пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей;
— організація змістовного дозвілля і відпочинку молоді.
Рада ерудитів або ж актив клубу:
— затверджує Статут клубу, вносить до нього зміни та доповнення;
— обирає Раду клубу;
— визначає основні завдання, напрями діяльності клубу;
— затверджує плани інтелектуальних змагань;
— виконує, у разі необхідності, арбітражні функції.
День засідання Ради клубу — 1-й вівторок кожного місяця.
Новостворений клуб є дійсно тим об’єднанням учнівської молоді нашої школи, яке за досить короткий час свого існування набуло значної популярності, про це свідчить бажання учнів середніх класів вступити до нього. І саме сьогодні ми покажемо засідання нашого інтелектуального клубу «Лідер», на якому він поповниться новими членами.
Інтелектуальний клуб «Лідер» зараз знаходиться лише на порозі свого існування, тому ми будемо лише щиро радіти співпраці, мудрим порадам подібних об’єднань учнівської молоді району. А певними напрацюваннями, що вже є у нас, готові поділитись сьогодні із вами.
 
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сподабався наш банер? Розмістіть у себе!
<a href="http://ohrimhcol.ucoz.ua" target="_blank">
<img src= "http://ohrimhcol.ucoz.ua/lsm/baner2.gif" alt=" Охрімовецька ЗОШІ-ІІІст."border="0"></a></td>