Понеділок, 26.08.2019, 03:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Охрімовецький НВК


Меню сайту
Наше опитування
Який Ваш улюблений шкільний предмет
Всього відповідей: 147
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода в Україні

Методична робота

Методична робота в школі - це цілісна система взаємозалежних дій та заходів, спрямованих  на всебічне підвищення рівня кваліфікації кожного вчителя і вихователя, на розвиток творчого потенціалу всього колективу. Безпосередньою метою методичної роботи в школі є ріст рівня педагогічної майстерності.

Динамізм, високий рівень інформаційної культури є обов'язковою передумовою діяльності педагога. Творчість має стати стилем життя кожного вчителя. Ідеться про формування системою і змістом методичної роботи вчителя-дослідника, який результати своєї діяльності вбачатиме не лише в рівні навчальних досягнень учнів, а і в таких характеристиках вихованців, як рівень розвитку, вихованості, ставлення до навчання.

Якість, результати навчально-виховного процесу школи залежать передусім від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

Методична робота збагачує вчителів педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям оволодівати педагогічною майстерністю, підтримує в педагогічному колективі дух творчості, прагнення до пошуку, спонукає вчителя до засвоєння змісту нових програм і технологій їх реалізації, ознайомлення з досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик їх викладання, вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, вдосконалення навичок самоосвітньої роботи. Вона забезпечує надання вчителю кваліфікованої допомоги з теорії та практичної діяльності.

СТРУКТУРА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ ОХРІМОВЕЦЬКОГО НВК

ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ  ОХРІМОВЕЦЬКОГО НВК

 

Організаційним центром методичної роботи з педагогічни­ми працівниками школи є шкільний інформаційно-методичний центр. Основною метою діяльності методичного ценру є створен­ня інформаційно-методичної бази для вчителів, удосконалення їхньої професійної кваліфікації та само­освіти.

Ефективність організації та проведення методичної роботи у школі залежить від чіткого планування роботи  методичної  ради.

До складу методичної ради входять учителі вищої категорії, адміністрація школи, голови методичних об’єднань, керівники творчих і динамічних груп, психолог школи.

Методична рада, застосовуючи колективні, групові та індивідуальні форми роботи з учителями,

розв’язує наступні  завдання методичної роботи школи:

  • забезпечення професійного зростання учителів та підвищення їх наукового рівня;
  • дослідження рівня ефективності індивідуальної та колективної науково-методичної роботи з педагогічними працівниками;
  • надання консультаційної допомоги з  питань впровадження особистісно зорієнтованих та  інтерактивних технологій навчання та виховання;
  • вивчення, практичне осмислення й узагальнення інноваційного досвіду роботи вчителів школи;
  • проведення відповідної корекції системи освітніх технологічних взаємодій.

МЕТОДИЧНА РАДА ОХРІМОВЕЦЬКОГО НВК

 

Домінуючою формою методичної роботи  є методичні об’єднання педагогічних працівників.

Методичні об’єднання – це давня традиційна форма колективної роботи, яка передбачає вдосконалення науково-теоретичної і методичної підготовки педколективу. У школі організовано роботу чотирьох методичних об’єднань, кожне з яких, виходячи з теми школи, працює над вирішенням своєї проблеми. Очолюють методичні об’єднання досвідчені, компетентні педагоги. Діяльність методичних об’єднань багатопланова і різноманітна за змістом, напрямами і формами. Це проведення відкритих уроків, їх самоаналіз і аналіз, конструювання і захист конспектів уроків, ділові ігри, звіти вчителів, огляд літератури, презентації ідей, методичні консультації, обговорення результатів контрольних робіт і інше. А також  вирішують завдання, пов’язані із забезпеченням засвоєння й використання найбільш раціональних методів і прийомів навчання та виховання школярів, із постійним підвищенням рівня загальнодидактичної і методичної підготовки педагогів, із створенням умов для самоосвіти вчителів, вихователів, класних керівників, із здійсненням керівництва творчою діяльністю вчителів.

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Проблема: Підвищення професійної майстерності вчителя як умова створення творчого навчально-виховного середовища

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ

Проблема: Пошук неординарних ідей у процесі викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

Проблема: Оновлення змісту природничо-математичної освіти на основі використання  педагогічних інновацій та  передового педагогічного досвіду

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Проблема: Створення умов для творчого розвитку особистості учня, спрямованих на виконання освітніх завдань щодо виховання молодого громадянина

 

ПЕДАГОГІЧНІ  КОНКУРСИ

Класний керівник року - 2015

Матерали з досвіду роботи Гриневич Галини Михайлівни, класного керівника 6 класу

 

Учитель року - 2016

Матеріали учасника конкурсу Лошній Марії Ярославівни , учителя англійської мови

 

Учитель року - 2017

Матеріали учасника конкурсу Лисої Галини Казимирівни, учителя біології

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сподабався наш банер? Розмістіть у себе!
<a href="http://ohrimhcol.ucoz.ua" target="_blank">
<img src= "http://ohrimhcol.ucoz.ua/lsm/baner2.gif" alt=" Охрімовецька ЗОШІ-ІІІст."border="0"></a></td>